Zakwaterowanie
skontaktuj się z nami
rejestracja
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share

ZakwaterowanieAby w pełni cieszyć się doświadczeniem jakim jest studiowanie hiszpańskiego za granicą, ważne jest uzyskanie wygodnego zakwaterowania w odpowiednim miejscu. Nueva Lengua oferuje różne rodzaje zakwaterowania abyś mógł wybrać te, które ci najbardziej odpowiada i w którym będziesz czuł się komfortowo. Nasze propozycje są następujące:

 

ZAKWATEROWANIE U KOLUMBIJSKIEJ RODZINY: jest to najlepsza opcja dla osób, które chcą doświadczyć hiszpańskiego w życiu codziennym i poza szkołą, aby zmaksymalizować korzyści z pobytu w Kolumbii. Będziesz mieszkał i dzielił codzienne życie z hiszpańsko mówiącą rodziną. W cenę zakwaterowania wliczone jest śniadanie i kolacja (późny obiad) oraz będziesz miał możliwość uprania swoich rzeczy w pralce raz na tydzień. Rodziny chcące uczestniczyć w naszym programie i przyjmować obcokrajowców pod swój dach, są poddawane starannej selekcji. Często ich odwiedzamy w domach, aby sprawdzić jakość zakwaterowania naszych studentów. Tutaj znajduje się link do cennika zakwaterowania u rodziny.

 

MIESZKANIE/APARTAMENT: ta opcja jest dobra dla osób, które chcą przyjechać do Kolumbii na dłuższy okres czasu, ale cenią sobie większą prywatność. Także jeśli przyjeżdżasz ze swoją rodziną doradzamy ci rozważenie tej opcji, aby twoja rodzina czuła się maksymalnie komfortowo. Poszukamy dla ciebie wygodnego mieszkania w Bogocie czy w Cartagenie. Więcej informacji: mieszkanie w Bogocie lub mieszkanie w CartagenieTutaj znajduje się link do cennika zakwaterowania w apartamentach w Cartagenie.

 

HOTEL: jeśli preferujesz zakwaterowanie w hotelu, nie musisz szukać po internecie hotelu w miastach gdzie mieszczą się nasze szkoły, ale bezpośrednio zarezerwować hotel z naszej strony. Jeśli wśród naszej selekcji hotelów w Bogocie nie znajdziesz takiego, który ci najbardziej odpowiada lub szukasz tańszego hotelu lub hostelu, hotelu typu boutique, najlepiej jeśli się z nami skontaktujesz i poszukamy ci najlepszego zakwaterowania. Więcej informacji o hotelach w Kolumbii.

 

ZAKWATEROWANIE W SZKOLE NUEVA LENGUA (CARTAGENA): jeśli szukasz czystego i niedrogiego zakwaterowania w Cartagenie, proponujemy ci nasze pokoje w szkole. W chwili obecnej dostępne są pokoje w szkole w Cartagenie. Więcej informacji: zakwaterowanie w szkole w Cartagenie.

 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH SZKOŁACH I KURSACH HISZPAŃSKIEGO:
Our Spanish School in Bogotá, Colombia. Nueva Lengua

Bogotá, Kolumbia: Bogota to obecnie jedno z najczęściej odwiedzanych latynoamerykańskich miast. Stolica Kolumbii oferuje dużo kulturalnych możliwości i życia nocnego oraz przepiękne góskie widoki. Szkoła Nueva Lengua mieści się w Quinta Camacho, w jednej z historycznych dzielnic stolicy, otoczonej pięknymi domami w starym stylu angielskim. Niedaleko mieści się Zona G, gdzie znajdują się ekskluzywne hotele, butiki, restauracje, puby i dyskoteki.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Bogocie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariat, hiszpański i taniec oraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

Our Spanish School in Cartagena, Colombia. Nueva Lengua

Cartagena, Kolumbia: Miasto Cartagena de Indias znajduje się na liście UNESCO i oczaruje cię swoją kolorową kulturą i legendarną pieknościa. Szkoła Nueva Lengua znajduje się w centrum historycznym miasta, gdzie zaczęła się walka o niepodległośc Kolumbii. Nasza szkoła mieści się w pięknym kolonialnym budynku niedaleko Plaza de La Trinidad.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Cartagenie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariathiszpański i taniec, hiszpański i sport (nurkowanie, kitesurfing, żeglowanie i windsurfingoraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.


Informacja o wszystkich kursach. 
Our Spanish school in Medellin, Colombia. Nueva Lengua

Medellin, Kolumbia: drugie nawiększe pod względem ludności miasto w Kolumbii, to nowoczesne miasto o przydomku "wiecznej wiosny", które otrzymało ze względu na łagodny i ciepły klimat. Medellin przeszło w ostatnich latach bardzo duże zmiany i może poszczycić się ciekawą ofertą życia nocnego oraz przyjaznym dla pieszych centrum miasta. Medellin słynie także z gościnności mieszkańców. Szkoła Nueva Lengua w Medellin oferuje ci dopasowane do twoich potrzeb zajęcia indywidualne z języka hiszpańskiego.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Medellin: hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny) i zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

online_course_pic

 Twoje miasto: Nueva Lengua oferuje kursy online dla tych, którzy chcieliby studiowac hiszpański w zaciszu swojego domu. Ludzie, którzy już korzystają z naszych usług online pochodzą z takich miast jak: Berlin, Londyn, Nowy Jork, Paryż, Seul, Sao Paulo, Zurych i inne. Każdy ze studentów ma przypisanego wykwalifikowanego nauczyciela, który będzie go prowadził przez okres trwania kursu. Połączenie motywacyjnego materiału, pomocy ze strony nauczyciela i szerokiego zakresu cwiczeń ma na celu zapewnienie ciekawego i efektywnego procesu nauczania języka hiszpańskiego. Bądź pierwszym z twojego miasta!

 

Oferowane kursy: hiszpański online.

 

Informacja o wszystkich kursach. 


Bogotá is quickly becoming a top Latin American destination as a thriving metropolis.  The capital city offers an incredible variety of cultural activities, engaging night life, and breath taking mountain scenery.  Nueva Lengua's Spanish School is located in the historic neighborhood of Quinta Camacho, surrounded by beautiful English style houses and cultural heritage.  This area is close to the famous G zone, home of first class hotels, shopping malls, theatres, art galleries, restaurants, bars and clubs.

UCZ SIĘ HISZPAŃSKIEGO Z NUEVA LENGUA!