Wstęp
skontaktuj się z nami
rejestracja
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share

bookicon Kurs - hiszpański i woluntariat

 

 

Dostępny w: Bogotá & Cartagena


Kurs ten łączy łączy poranne zajęcia intensywnego kursu hiszpańskiego z pracą charytatywną trzy razy w tygodniu. Ten kurs jest idealny dla tych, którzy chcą połączyć naukę hiszpańskiego z pomaganiem tym najbardziej potrzebującym. Sugerujemy naszym studentom aby przesłali wcześniej swój życiorys z wyszczególnieniem i opisem swoich umiejętności, wiedzy i zainteresowań. Studenci wybierający się na ten kurs, powinni zobowiązać się przynajmniej na 4 tygodnie pracy charytatywnej, z czego pierwszy tydzień będzie wprowadzeniem do programu.

  

 

Najważniejsze punkty kursu:

checkmark Studenci poprawią swoje umiejętności w słuchaniu, mówieniu, czytaniu i pisaniu po hiszpańsku.

checkmark Kulturowe doświadczenie Kolumbijczyków, ich miasta i kultury celem lepszego zrozumienia.

checkmark Studenci będą mieli okazję pracować jako wolontariusze pomagając lokalnym społecznościom.

   
Instytucje charytatywne:

checkmark Sierocińce; dojazd dostępny środkami publicznymi. 

  • Osoby: dzieci i nastolatki od 5 do 17 lat.
  • Wymagany poziom hiszpańskiego: przynajmniej podstawowy.

checkmark Szpitale i świetlice, gdzie dzieci spędzają wolny czas; dojazd dostępny środkami publicznymi. 

  • Osoby: pacjenci szpitali oraz uczniowie szkół publicznych.
  • Wymagany poziom hiszpańskiego: przynajmniej podstawowy.

Rodzaj woluntariatu (do wybrania 1 opcja):

checkmark Nauka angielskiego lub innych języków:

  • Umiejętności: plastyczność w zachowaniu, dostosowania się do środowiska, dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w grupie.
  • Doświadczenie: preferowane w pracy z dziećmi lub nauczania. 

checkmarkSiłownia i fitness, sporty, sztuki walki i umiejętności artystycznie manualne:

  • Umiejętności: plastyczność w zachowaniu, dostosowania się do środowiska, dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w grupie oraz solidna podstawa w wybranej dziecinie sportu lub sztuce.
  • Doświadczenie: preferowane w pracy z dziećmi lub nauczania.

checkmarkPomoc administracyjna i logistyczna:

  • Umiejętności: plastyczność w zachowaniu, dostosowania się do środowiska, dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w grupie oraz podstawy administracji (znajomość komputera, kreowania stron internetowych itp).
  • Doświadczenie: preferowane w administracji.

Szkoła lub instytucja zapewnia:

checkmark Pomoc w znalezieniu takiej pracy woluntaryjnej, która najlepiej będzie dopasowana do umiejętności i celów studenta.

checkmark Materiały lub instrumenty potrzebne do odbycia woluntariatu będą zapewnione. 

 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH SZKOŁACH I KURSACH HISZPAŃSKIEGO:
Our Spanish School in Bogotá, Colombia. Nueva Lengua

Bogotá, Kolumbia: Bogota to obecnie jedno z najczęściej odwiedzanych latynoamerykańskich miast. Stolica Kolumbii oferuje dużo kulturalnych możliwości i życia nocnego oraz przepiękne góskie widoki. Szkoła Nueva Lengua mieści się w Quinta Camacho, w jednej z historycznych dzielnic stolicy, otoczonej pięknymi domami w starym stylu angielskim. Niedaleko mieści się Zona G, gdzie znajdują się ekskluzywne hotele, butiki, restauracje, puby i dyskoteki.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Bogocie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariat, hiszpański i taniec oraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

Our Spanish School in Cartagena, Colombia. Nueva Lengua

Cartagena, Kolumbia: Miasto Cartagena de Indias znajduje się na liście UNESCO i oczaruje cię swoją kolorową kulturą i legendarną pieknościa. Szkoła Nueva Lengua znajduje się w centrum historycznym miasta, gdzie zaczęła się walka o niepodległośc Kolumbii. Nasza szkoła mieści się w pięknym kolonialnym budynku niedaleko Plaza de La Trinidad.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Cartagenie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariathiszpański i taniec, hiszpański i sport (nurkowanie, kitesurfing, żeglowanie i windsurfingoraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.


Informacja o wszystkich kursach. 
Our Spanish school in Medellin, Colombia. Nueva Lengua

Medellin, Kolumbia: drugie nawiększe pod względem ludności miasto w Kolumbii, to nowoczesne miasto o przydomku "wiecznej wiosny", które otrzymało ze względu na łagodny i ciepły klimat. Medellin przeszło w ostatnich latach bardzo duże zmiany i może poszczycić się ciekawą ofertą życia nocnego oraz przyjaznym dla pieszych centrum miasta. Medellin słynie także z gościnności mieszkańców. Szkoła Nueva Lengua w Medellin oferuje ci dopasowane do twoich potrzeb zajęcia indywidualne z języka hiszpańskiego.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Medellin: hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny) i zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

online_course_pic

 Twoje miasto: Nueva Lengua oferuje kursy online dla tych, którzy chcieliby studiowac hiszpański w zaciszu swojego domu. Ludzie, którzy już korzystają z naszych usług online pochodzą z takich miast jak: Berlin, Londyn, Nowy Jork, Paryż, Seul, Sao Paulo, Zurych i inne. Każdy ze studentów ma przypisanego wykwalifikowanego nauczyciela, który będzie go prowadził przez okres trwania kursu. Połączenie motywacyjnego materiału, pomocy ze strony nauczyciela i szerokiego zakresu cwiczeń ma na celu zapewnienie ciekawego i efektywnego procesu nauczania języka hiszpańskiego. Bądź pierwszym z twojego miasta!

 

Oferowane kursy: hiszpański online.

 

Informacja o wszystkich kursach. 


Bogotá is quickly becoming a top Latin American destination as a thriving metropolis.  The capital city offers an incredible variety of cultural activities, engaging night life, and breath taking mountain scenery.  Nueva Lengua's Spanish School is located in the historic neighborhood of Quinta Camacho, surrounded by beautiful English style houses and cultural heritage.  This area is close to the famous G zone, home of first class hotels, shopping malls, theatres, art galleries, restaurants, bars and clubs.

UCZ SIĘ HISZPAŃSKIEGO Z NUEVA LENGUA!