Wstęp
skontaktuj się z nami
rejestracja
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share

bookicon Kurs - hiszpański i nurkowanie (mini lub certyfikat PADI)

 

Dostępny w: Cartagena


Kurs ten łączy łączy poranne zajęcia intensywnego kursu hiszpańskiego z nauką nurkowania w czystych i ciepłych wodach Morza Karaibskiego. Ten kurs został specjalnie zaprojektowany przez szkołę Nueva Lengua, która połączyła siły i ekspertyzę w nurkowaniu z najlepszą szkołą nurkowania w Cartagenie. Centrum nurkowania posiada certyfikat Gold Palm Resort of PADI, który jest najwyższym odznaczeniem jakie można uzyskać na świecie, jeśli centrum zapewnia najwyższej klasy sprzęt, jakość powietrza w butlach oraz system jakości i bezpieczeństwa podczas nurkowania.

 

Oferujemy dwa kursy nurkowania w zależności od ilości czasu jaki możesz spędzić w Cartagenie:

  • kurs mini - trwający 1 tydzień
  • kurs PADI - trwający 2 tygodnie i kończący się uzyskaniem certyfikatu nurka PADI.

 

Najważniejsze cele kursu:

checkmarkStudenci poprawią swoje umiejętności w słuchaniu, mówieniu, czytaniu i pisaniu po hiszpańsku.

checkmark Kulturowe doświadczenie Kolumbijczyków, ich miasta i kultury celem lepszego zrozumienia.

checkmark Studenci będą mieli okazję podwodnej eksploracji pięknego Morza Karaibskiego i nauczą się nurkować w najlepszym centrum nurkowania w Cartagenie. 

 

Najważniejsze cechy kursu mini:

checkmarkKurs trwa 1 tydzień i jest idealny dla osób, które mogą spędzić na wybrzeżu tylko tydzień. 

checkmarkZałożenie kursu: uczestnicy kursu będą mogli nurkować przed ukończeniem całego programu kursu nurkowania.

checkmarkCel kursu: zapewnić początkującym i niedoświadczonym uczestnikom kursu, przyjemne i bezpieczne doświadczenie nurkowania w morzu.

 

Najważniesze cechy kursu z certyfikatem PADI:

checkmark Kurs trwa 2 tygodnie i jest idealny dla osób, które chcą nauczyć się jak nurkować i zdobyć certyfikat PADI, który później umożliwi im nurkowanie w innych miejscach na świecie bez potrzeby powtarzania kursu nurkowania.

checkmarkZałożenie kursu: uczestnik kursu otrzyma kompletne szkolenie (teoretyczne i praktyczne), aby pod koniec otrzymać certyfikat bezpiecznego nurkowania.

checkmark Cel kursu: samodzielne nurkowanie uczestnika kursu.

  

Szkoła lub instytucja zapewnia:

checkmarkKlasy z teorii nurkowania prowadzone są według metodologii PADI. Zajęcia prowadzone są w języku hiszpańskim, ale jeśli twój poziom hiszpańskiego nie jest wystarczający do zrozumienia, lekcje mogą być także prowadzone w języku angielskim.

checkmark 2 sesje przygotowawcze do nurkowania w basenie; każda sesja trwa około 2 godzin.

checkmark Dostępny do wypożyczenia sprzęt potrzebny do nurkowania.

checkmark 4 zanurzenia na otwartych wodach w pobliżu Wysp EL Rosario.

checkmark Ubezpieczenie pokrywające ewentualne wypadki spowodowane zanurzeniem.

checkmark Profesjonalnych nauczycieli akredytowanych przez uniwersytety, z doświadczeniem pracy w klasie i z pasją do nauczania języków obcych.

checkmarkKursy organizowane według wytycznych "Common European Framework of References for Languages" i "American Council on the Teaching of Foreign Languages Guidelines".

checkmark 6 poziomów biegłości języka.

checkmark Materiały w postaci fotokopii.

checkmark Małe klasy aby zapewnić większą uwagę każdemu uczniowi.

checkmark Przyjazną atmosferę nauczania w klasach, a także dostęp do komputerów podłączonych do internet. Bezpłatne i nie ograniczone w czasie WiFi jest dostępne dla studentów przyjeżdżających z laptopami.

 

Dodatkowe usługi:

checkmark Pośrednictwo w znalezieniu wygodnego zamieszkania (przy rodzinie, mieszkanie lub apartament, czy pokój w hotelu).

checkmark Odbiór i zawóz na lotnistko.

checkmark Doradztwo w zakresie co zobaczyć i zwiedzić w mieście, do którego się wybierasz.

checkmark Zniżki dla naszych studentów na organizowane przez Nueva Lengua wycieczki po Kolumbii.

 

 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH SZKOŁACH I KURSACH HISZPAŃSKIEGO:
Our Spanish School in Bogotá, Colombia. Nueva Lengua

Bogotá, Kolumbia: Bogota to obecnie jedno z najczęściej odwiedzanych latynoamerykańskich miast. Stolica Kolumbii oferuje dużo kulturalnych możliwości i życia nocnego oraz przepiękne góskie widoki. Szkoła Nueva Lengua mieści się w Quinta Camacho, w jednej z historycznych dzielnic stolicy, otoczonej pięknymi domami w starym stylu angielskim. Niedaleko mieści się Zona G, gdzie znajdują się ekskluzywne hotele, butiki, restauracje, puby i dyskoteki.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Bogocie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariat, hiszpański i taniec oraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

Our Spanish School in Cartagena, Colombia. Nueva Lengua

Cartagena, Kolumbia: Miasto Cartagena de Indias znajduje się na liście UNESCO i oczaruje cię swoją kolorową kulturą i legendarną pieknościa. Szkoła Nueva Lengua znajduje się w centrum historycznym miasta, gdzie zaczęła się walka o niepodległośc Kolumbii. Nasza szkoła mieści się w pięknym kolonialnym budynku niedaleko Plaza de La Trinidad.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Cartagenie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariathiszpański i taniec, hiszpański i sport (nurkowanie, kitesurfing, żeglowanie i windsurfingoraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.


Informacja o wszystkich kursach. 
Our Spanish school in Medellin, Colombia. Nueva Lengua

Medellin, Kolumbia: drugie nawiększe pod względem ludności miasto w Kolumbii, to nowoczesne miasto o przydomku "wiecznej wiosny", które otrzymało ze względu na łagodny i ciepły klimat. Medellin przeszło w ostatnich latach bardzo duże zmiany i może poszczycić się ciekawą ofertą życia nocnego oraz przyjaznym dla pieszych centrum miasta. Medellin słynie także z gościnności mieszkańców. Szkoła Nueva Lengua w Medellin oferuje ci dopasowane do twoich potrzeb zajęcia indywidualne z języka hiszpańskiego.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Medellin: hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny) i zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

online_course_pic

 Twoje miasto: Nueva Lengua oferuje kursy online dla tych, którzy chcieliby studiowac hiszpański w zaciszu swojego domu. Ludzie, którzy już korzystają z naszych usług online pochodzą z takich miast jak: Berlin, Londyn, Nowy Jork, Paryż, Seul, Sao Paulo, Zurych i inne. Każdy ze studentów ma przypisanego wykwalifikowanego nauczyciela, który będzie go prowadził przez okres trwania kursu. Połączenie motywacyjnego materiału, pomocy ze strony nauczyciela i szerokiego zakresu cwiczeń ma na celu zapewnienie ciekawego i efektywnego procesu nauczania języka hiszpańskiego. Bądź pierwszym z twojego miasta!

 

Oferowane kursy: hiszpański online.

 

Informacja o wszystkich kursach. 


Bogotá is quickly becoming a top Latin American destination as a thriving metropolis.  The capital city offers an incredible variety of cultural activities, engaging night life, and breath taking mountain scenery.  Nueva Lengua's Spanish School is located in the historic neighborhood of Quinta Camacho, surrounded by beautiful English style houses and cultural heritage.  This area is close to the famous G zone, home of first class hotels, shopping malls, theatres, art galleries, restaurants, bars and clubs.

UCZ SIĘ HISZPAŃSKIEGO Z NUEVA LENGUA!