Wstęp
skontaktuj się z nami
rejestracja
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share

bookicon Kurs - hiszpański online

 

 

Kursy ogólne z hiszpańskiego są dostępne na pięciu poziomach, od początkowego (A1) do średnio-zaawansowanego (B). Każdy z poziomów zawiera od 120 do 150 godzin studiowania. Studenci mogą zapisać się na cały kurs (10 części) lub tylko na jego połowę (Część A, lekcje 1-5, Część B, lekcje 6-10). Każda z części ma swój przewodni temat i jest podzielona na 15 mniejszych sekcji. Te sekcje uwzględniają: czytanie, słownictwo, gramatykę, słuchanie i ćwiczenie wymowy oraz hiszpański teoretyczny i praktyczny.


Każdy ze studentów ma przypisanego profesora, który wspomaga w trakcie kursu. Połączenie materiału motywacyjnego, wsparcia nauczyciela oraz szerokiego wachlarza ćwiczeń sprawia, że uczenie się hiszpańskiego tą metodą może być interesujące i wynagradzające (nie jesteś pewien jaki jest twój poziom angielskiego? Sprawdź tutaj za darmo!).

 

Struktura kursu:

 1. WSTĘP: zapoznaj się ze wstępem do każdej z lekcji, która zawiera ciekawe ćwiczenia, zabawy i gry.

 2. TEKST: czytanie tekstu jest podstawą każdej lekcji - przeczytaj temat, pomyśl i skomentuj.

 3. SŁOWNICTWO: powiększ zasób swojego słownictwa o te potrzebne do omówienia i opisania tematu.

 4. GRAMATYKA: polepsz swoje zrozumienie gramatyki poprzez ćwiczenia, gry i zajęcia.

 5. SŁUCHANIE: posłuchaj różnych osób opowiadających o temacie z danej lekcji.

 6. TEST: sprawdź swój postęp w nauce. Jeśli będziesz miał jakieś problemy, nauczyciel pomoże ci znaleźć rozwiązanie.

 7. FORUM: komunikuj się z innymi studentami hiszpańskiego z całego świata poprzez wirtualną szkołę - podziel się doświadczeniem i opinią.

 8. KOREPETYCJE: już na pierwszej lekcji prześlesz do korekcji nauczycielowi twoją pisemną pracę.

 9. JĘZYK W UŻYCIU: naucz się używać hiszpańskiego w sytuacjach praktycznych jak podróżowanie, rezerwowanie pokoju w hotelu czy jak używać języka w życiu towarzyskim.

 10. WYMOWA: każdy z poziomów zawiera kompletny kurs wymowy. Nagraj siebie w trakcie robienia ćwiczeń i prześlij je do nauczyciela.

 11. PRZESZUKIWANIE INTERNETU: znajdź więcej informacji na temat lekcji i podziel się twoimi wiadomościami oraz opinią na innych sieciach językowych w internecie.

 12. KOREPETYCJE 2: napiszesz dłuższy tekst, który prześlesz nauczyciielowi do korekcji.

 13. USTNE KOREPETYCJE: porozmawiasz bezpośrednio z nauczycielem przez telefon lub internet na temat lekcji.

 14. POWTÓRZENIE MATERIAŁU: ta część kursu pozwoli ci na powtórzenie tego czego do tej pory się nauczyłeś oraz na utrwalenie materiału.

 15. OCENA: w tej części kursu poprosimy cię o ocenę zajęć oraz konstruktywne komentarze.

 

KURS CZĘŚĆ CZAS NAUKI* OKRES TRWANIA KURSU** CENA KURSU
Wyższy (B2) Część A

Część B

Część A+B

60-75 godzin
60-75 godzin
120-150 godzin
6 miesięcy
6 miesięcy
12 miesięcy
293.87 $
293.87 $
528.97 $
Średnio - zaawansowany (B1+)

Część A

Część B

Część A+B

60-75 godzin
60-75 godzin
120-150 godzin

6 miesięcy
6 miesięcy
12 miesięcy


293.87 $
293.87 $
528.97 $
Wczesno średnio - zaawansowany (B1)

Część A

Część B

Część A+B

60-75 godzin
60-75 godzin
120-150  godzin

 

6 miesięcy
6 miesięcy
12 miesięcy

 

293.87 $
293.87 $
528.97 $
Podstawowy (A2)

Część A

Część B

Część A+B

60-75 godzin
60-75 godzin
120-150 godzin

6 miesięcy
6 miesięcy
12 miesięcy

293.87 $
293.87 $
528.97 $
Początkujący (A1)

Część A

Część B

Część A+B

60-75 godzin
60-75 godzin
120-150 godzin

6 miesięcy
6 miesięcy
12 miesięcy


293.87 $
293.87 $
528.97 $
Dodatkowe zajęcia z nauczycielem*** 2 zajęcia
5 zajęć
10 zajęć
20 min lekcji
20 min lekcji
20 min lekcji
-
-
-
26.72 $
63.45 $
120.22 $

 

Czas nauki - to oszacowany przez nas czas, jaki będziesz potrzebował aby nauczyć się wymaganego materiału.
** Okres trwania kursu - to określony czas dostępu (login i hasło) do strony z materiałami do nauki.
*** Dodatkowe zajęcia z nauczycielem - dostępne są jedynie w połączeniu z którymś z powyższych kursów i muszą być wykorzystane przed ukończeniem kursu.

 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH SZKOŁACH I KURSACH HISZPAŃSKIEGO:
Our Spanish School in Bogotá, Colombia. Nueva Lengua

Bogotá, Kolumbia: Bogota to obecnie jedno z najczęściej odwiedzanych latynoamerykańskich miast. Stolica Kolumbii oferuje dużo kulturalnych możliwości i życia nocnego oraz przepiękne góskie widoki. Szkoła Nueva Lengua mieści się w Quinta Camacho, w jednej z historycznych dzielnic stolicy, otoczonej pięknymi domami w starym stylu angielskim. Niedaleko mieści się Zona G, gdzie znajdują się ekskluzywne hotele, butiki, restauracje, puby i dyskoteki.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Bogocie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariat, hiszpański i taniec oraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

Our Spanish School in Cartagena, Colombia. Nueva Lengua

Cartagena, Kolumbia: Miasto Cartagena de Indias znajduje się na liście UNESCO i oczaruje cię swoją kolorową kulturą i legendarną pieknościa. Szkoła Nueva Lengua znajduje się w centrum historycznym miasta, gdzie zaczęła się walka o niepodległośc Kolumbii. Nasza szkoła mieści się w pięknym kolonialnym budynku niedaleko Plaza de La Trinidad.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Cartagenie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariathiszpański i taniec, hiszpański i sport (nurkowanie, kitesurfing, żeglowanie i windsurfingoraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.


Informacja o wszystkich kursach. 
Our Spanish school in Medellin, Colombia. Nueva Lengua

Medellin, Kolumbia: drugie nawiększe pod względem ludności miasto w Kolumbii, to nowoczesne miasto o przydomku "wiecznej wiosny", które otrzymało ze względu na łagodny i ciepły klimat. Medellin przeszło w ostatnich latach bardzo duże zmiany i może poszczycić się ciekawą ofertą życia nocnego oraz przyjaznym dla pieszych centrum miasta. Medellin słynie także z gościnności mieszkańców. Szkoła Nueva Lengua w Medellin oferuje ci dopasowane do twoich potrzeb zajęcia indywidualne z języka hiszpańskiego.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Medellin: hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny) i zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

online_course_pic

 Twoje miasto: Nueva Lengua oferuje kursy online dla tych, którzy chcieliby studiowac hiszpański w zaciszu swojego domu. Ludzie, którzy już korzystają z naszych usług online pochodzą z takich miast jak: Berlin, Londyn, Nowy Jork, Paryż, Seul, Sao Paulo, Zurych i inne. Każdy ze studentów ma przypisanego wykwalifikowanego nauczyciela, który będzie go prowadził przez okres trwania kursu. Połączenie motywacyjnego materiału, pomocy ze strony nauczyciela i szerokiego zakresu cwiczeń ma na celu zapewnienie ciekawego i efektywnego procesu nauczania języka hiszpańskiego. Bądź pierwszym z twojego miasta!

 

Oferowane kursy: hiszpański online.

 

Informacja o wszystkich kursach. 


Bogotá is quickly becoming a top Latin American destination as a thriving metropolis.  The capital city offers an incredible variety of cultural activities, engaging night life, and breath taking mountain scenery.  Nueva Lengua's Spanish School is located in the historic neighborhood of Quinta Camacho, surrounded by beautiful English style houses and cultural heritage.  This area is close to the famous G zone, home of first class hotels, shopping malls, theatres, art galleries, restaurants, bars and clubs.

UCZ SIĘ HISZPAŃSKIEGO Z NUEVA LENGUA!