Szkoły     Medellin
skontaktuj się z nami
rejestracja
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share

Siedziba szkoły Nueva Lengua w Medellin


 


Medellin liczy około 3 milionów mieszkańców i jest to piękne miasto położone w wysokogórkiej dolinie. Cechuje się ciepłym klimatem, które pozwoliło miastu nadać przydomek "wiecznej wiosny".

 

Medellin to dynamiczne miasto, które obecnie przechodzi przez gwałtowny rozwoj przejawiający się w strefie komercyjnej, przemysłowej, kulturowej, religijnej i socjalnej. To miasto jest idealne na zakupy - duży wybór wśród centrów handlowych zapewnia ogromną różnorodność dóbr lokalnych i importowanych. Miasto słynie także z sieci klinik i centrów badaniowo-rozwojowych, które przodują w transplantacji narządów czy plastycznej chirurgii. 

 

Antioqueños są z zamiłowania ogrodnikami i przemienili wiele dzielnic miasta w ogrody botaniczne. Zwiedzanie miasta pieszo jest na prawdę przyjemnością, zwłaszcza, że miasto nie jest duże i główne atrakcje są zlokalizowane względnie blisko siebie. Dobra sieć autobusów oraz naziemne metro usprawniają poruszanie się po mieście. 

 

Pałace, katedry i domy weekendowe oraz budynki publiczne są dobrze utrzymane i odzwierciedlają Kolumbię z czasów "Belle Epoque" w kilku miejscach Medellin. Można zobaczyć także kilka przykładów nowej architektury, jak np. Teatr Metropolitański, lotnisko José María Córdoba czy budynek Empresas de Medellín.

 

Muzeum Antioquia to siedziba największej kolekcji obrazów i rzeźb Fernando Botero, znanego na świecie kolumbijskiego artysty. Dom-muzeum malarza Pedro Nel Gómez wystawia ponad tysiąc prac znanego muralisty. Warto wspomnieć także interesującą kolekcję nowoczesnego muzeum "El Castillo", architektonicznie inspirowanego zamkami na Loarą.

 

W styczniu każdego roku ma miejsce korrida, w kwietniu i maju Medellin gości międzynarodową wystawę orchidei, w czerwcu - festiwal tango, w sierpniu - słynną wystawę koni, a we wrześniu festiwal mody "haute couture". 

 

Proszę sprawdź dokładnie nasze kursy w Medellin, ponieważ oferujemy tylko kilka.

 


Nauczyciele i studenci

 

 
español medellin clases clases medellin español español medellin profesor estudiante
 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH SZKOŁACH I KURSACH HISZPAŃSKIEGO:
Our Spanish School in Bogotá, Colombia. Nueva Lengua

Bogotá, Kolumbia: Bogota to obecnie jedno z najczęściej odwiedzanych latynoamerykańskich miast. Stolica Kolumbii oferuje dużo kulturalnych możliwości i życia nocnego oraz przepiękne góskie widoki. Szkoła Nueva Lengua mieści się w Quinta Camacho, w jednej z historycznych dzielnic stolicy, otoczonej pięknymi domami w starym stylu angielskim. Niedaleko mieści się Zona G, gdzie znajdują się ekskluzywne hotele, butiki, restauracje, puby i dyskoteki.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Bogocie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariat, hiszpański i taniec oraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

Our Spanish School in Cartagena, Colombia. Nueva Lengua

Cartagena, Kolumbia: Miasto Cartagena de Indias znajduje się na liście UNESCO i oczaruje cię swoją kolorową kulturą i legendarną pieknościa. Szkoła Nueva Lengua znajduje się w centrum historycznym miasta, gdzie zaczęła się walka o niepodległośc Kolumbii. Nasza szkoła mieści się w pięknym kolonialnym budynku niedaleko Plaza de La Trinidad.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Cartagenie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariathiszpański i taniec, hiszpański i sport (nurkowanie, kitesurfing, żeglowanie i windsurfingoraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.


Informacja o wszystkich kursach. 
Our Spanish school in Medellin, Colombia. Nueva Lengua

Medellin, Kolumbia: drugie nawiększe pod względem ludności miasto w Kolumbii, to nowoczesne miasto o przydomku "wiecznej wiosny", które otrzymało ze względu na łagodny i ciepły klimat. Medellin przeszło w ostatnich latach bardzo duże zmiany i może poszczycić się ciekawą ofertą życia nocnego oraz przyjaznym dla pieszych centrum miasta. Medellin słynie także z gościnności mieszkańców. Szkoła Nueva Lengua w Medellin oferuje ci dopasowane do twoich potrzeb zajęcia indywidualne z języka hiszpańskiego.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Medellin: hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny) i zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

online_course_pic

 Twoje miasto: Nueva Lengua oferuje kursy online dla tych, którzy chcieliby studiowac hiszpański w zaciszu swojego domu. Ludzie, którzy już korzystają z naszych usług online pochodzą z takich miast jak: Berlin, Londyn, Nowy Jork, Paryż, Seul, Sao Paulo, Zurych i inne. Każdy ze studentów ma przypisanego wykwalifikowanego nauczyciela, który będzie go prowadził przez okres trwania kursu. Połączenie motywacyjnego materiału, pomocy ze strony nauczyciela i szerokiego zakresu cwiczeń ma na celu zapewnienie ciekawego i efektywnego procesu nauczania języka hiszpańskiego. Bądź pierwszym z twojego miasta!

 

Oferowane kursy: hiszpański online.

 

Informacja o wszystkich kursach. 


Bogotá is quickly becoming a top Latin American destination as a thriving metropolis.  The capital city offers an incredible variety of cultural activities, engaging night life, and breath taking mountain scenery.  Nueva Lengua's Spanish School is located in the historic neighborhood of Quinta Camacho, surrounded by beautiful English style houses and cultural heritage.  This area is close to the famous G zone, home of first class hotels, shopping malls, theatres, art galleries, restaurants, bars and clubs.

UCZ SIĘ HISZPAŃSKIEGO Z NUEVA LENGUA!