Szkoły     Cartagena
skontaktuj się z nami
rejestracja
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share

Siedziba szkoły Nueva Lengua w CartagenieSzkoła Nueva Lengua w Cartagenie, na wybrzeżu karaibskim, mieści się cztery przecznice od głównego wjazdu do Starówki. Budynek jest wykonany w kolonialnym stylu i ma karaibską atmosferę, którą pokochasz. Mówi się, że nie poznasz Karaibów, dopóki nie zobaczysz Cartageny. Przygotuj się na poznanie najbardziej przyjaznych ludzi na świecie, pożyć muzyczną atmosferą miasta (rumba na plaży!), kosztować zróżnicowane karaibskie dania, opalać się na pięknych plażach rozkoszując się wspaniałą pogodą i nurkować blisko raf koralowych. Nie zabraknie także opowieści o piratach, niewolnikach i zatopionych hiszpańskich statkach.

 

Cartagena znajduje się na światowej liście UNESCO i przyciąga miliony turystów rocznie. Atrakcją są mury obronne, które zostały zbudowane wokół miasta, aby chronić je przed atakami piratów. Teraz, ma prawie 500 lat i wciąż przyciąga swoim majestatem, historią, architekturą, romantycznością i przygodami, które kiedyś doświadczyło.

 

Blisko Cartageny znajduje się sławny Naturalny Park Wysp Rosario, który jest małym archipelagiem wysp koralowych o białych plażach. Zaledwie 40 minut od Cartagena znajdują się bagna Totumo, które są rajem dla ogromnej ilości migrujących i osiadłych ptaków - interesujące miejsce dla mieszkańców oraz turystów. Niedaleko Cartageny mieści się także wulkan, w którym można wziąść błotną, dobrą dla skóry kąpiel. W samej Starówce Cartageny przyciągają dobrą kuchnią fantastyczne restauracje i kluby.

 

Forty i zamki były strategicznie budowane wokół Cartagena de Indias aby obronić ich mieszkańców przez atakami angielskich i francuskich piratów, którzy pływali po Morzu Karaibskim w poszukiwaniu skarbów. Hiszpański inżynier wojskowy, Bautiste Antonelli przybił do brzegów Cartageny w 1589 i rozpoczął pracę nad projektami architektonicznym, który dziś możemy podziwiać: forty San José i San Sebastián oraz zamki: San Felipe de Barajas i Las Bóvedas.

Szanowany angielski historyk XX wieku, Arnold Toynbee, po obejrzeniu fortyfikacji i murów obronnych Cartageny, powiedział, że to dzięki nim Ameryka Południowa nie mówi dziś po angielsku.

 

Aby dostać się do Cartageny możesz wybrać jedną z następujących linii lotniczych:

 

 AMERICAN AIRLINES

 

 
 AIRES
 
 DELTA  AIR COMET
 IBERIA
 VARIG
 AEROPOSTAL  LAN CHILE
 AIR FRANCE
 DELTA
 LACSA

 LAN PERU

 

 AVIANCA
 AIR MADRID
 TACA
 LLOYD BOLIVIANO
 COPA - CONTINENTAL
 AEROREPUBLICA
 MEXICANA
 

 

Jeśli chcesz przylecieć do Cartagena z Panamy, Aruby, Cucacao czy Wenezueli (Maracaibo) możemy ci zaofiarować studenckie zniżki na twój lot. Aby zapewnić zniżkę, musisz nas o tym poinformować przynajmniej na miesiąc wcześniej przed planowaną podróżą. 

 

Nasz adres w Cartagenie:

 

Calle 28 (Callejon Ancho) # 10b 52, Barrio Getsemaní

Cartagena, Colombia

 

From Address:
 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH SZKOŁACH I KURSACH HISZPAŃSKIEGO:
Our Spanish School in Bogotá, Colombia. Nueva Lengua

Bogotá, Kolumbia: Bogota to obecnie jedno z najczęściej odwiedzanych latynoamerykańskich miast. Stolica Kolumbii oferuje dużo kulturalnych możliwości i życia nocnego oraz przepiękne góskie widoki. Szkoła Nueva Lengua mieści się w Quinta Camacho, w jednej z historycznych dzielnic stolicy, otoczonej pięknymi domami w starym stylu angielskim. Niedaleko mieści się Zona G, gdzie znajdują się ekskluzywne hotele, butiki, restauracje, puby i dyskoteki.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Bogocie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariat, hiszpański i taniec oraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

Our Spanish School in Cartagena, Colombia. Nueva Lengua

Cartagena, Kolumbia: Miasto Cartagena de Indias znajduje się na liście UNESCO i oczaruje cię swoją kolorową kulturą i legendarną pieknościa. Szkoła Nueva Lengua znajduje się w centrum historycznym miasta, gdzie zaczęła się walka o niepodległośc Kolumbii. Nasza szkoła mieści się w pięknym kolonialnym budynku niedaleko Plaza de La Trinidad.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Cartagenie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariathiszpański i taniec, hiszpański i sport (nurkowanie, kitesurfing, żeglowanie i windsurfingoraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.


Informacja o wszystkich kursach. 
Our Spanish school in Medellin, Colombia. Nueva Lengua

Medellin, Kolumbia: drugie nawiększe pod względem ludności miasto w Kolumbii, to nowoczesne miasto o przydomku "wiecznej wiosny", które otrzymało ze względu na łagodny i ciepły klimat. Medellin przeszło w ostatnich latach bardzo duże zmiany i może poszczycić się ciekawą ofertą życia nocnego oraz przyjaznym dla pieszych centrum miasta. Medellin słynie także z gościnności mieszkańców. Szkoła Nueva Lengua w Medellin oferuje ci dopasowane do twoich potrzeb zajęcia indywidualne z języka hiszpańskiego.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Medellin: hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny) i zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

online_course_pic

 Twoje miasto: Nueva Lengua oferuje kursy online dla tych, którzy chcieliby studiowac hiszpański w zaciszu swojego domu. Ludzie, którzy już korzystają z naszych usług online pochodzą z takich miast jak: Berlin, Londyn, Nowy Jork, Paryż, Seul, Sao Paulo, Zurych i inne. Każdy ze studentów ma przypisanego wykwalifikowanego nauczyciela, który będzie go prowadził przez okres trwania kursu. Połączenie motywacyjnego materiału, pomocy ze strony nauczyciela i szerokiego zakresu cwiczeń ma na celu zapewnienie ciekawego i efektywnego procesu nauczania języka hiszpańskiego. Bądź pierwszym z twojego miasta!

 

Oferowane kursy: hiszpański online.

 

Informacja o wszystkich kursach. 


Bogotá is quickly becoming a top Latin American destination as a thriving metropolis.  The capital city offers an incredible variety of cultural activities, engaging night life, and breath taking mountain scenery.  Nueva Lengua's Spanish School is located in the historic neighborhood of Quinta Camacho, surrounded by beautiful English style houses and cultural heritage.  This area is close to the famous G zone, home of first class hotels, shopping malls, theatres, art galleries, restaurants, bars and clubs.

UCZ SIĘ HISZPAŃSKIEGO Z NUEVA LENGUA!