Szkoły     Bogota
skontaktuj się z nami
rejestracja
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share
Siedziba szkoły Nueva Lengua w Bogocie

800x600-IMG_3131
800x600-IMG_3156
clase1
clase2
docentes grupo
docentes grupo de pie
Multicultural
nueva-lengua-spanish-school-bogota

Szkoła zmieści się w jednej z najbardziej tradycyjnych dzielnic Bogoty, Quinta Camacho. Niedaleko mieści się przystanek Flores miejskiego systemu transportu publicznego Transmillenio. Rejon obfituje w restauracje i bary szybkiej obsługi, gdzie można spróbować kolumbijską kuchnię, a także rozejrzeć się po lokalnych galeriach sztuki, księgarniach i spróbować kawy w jednej z lokalnych kawiarniach.

15 minut do historycznej dzielnicy Candelaria.
10 minut do dzielnicy finansowej.

Ucz się hiszpańskiego w regionie andyjskim.

Bogotá to miasto o stale rosnącej liczbie ludności. Obecnie szacuje się na ponad 8 milionów mieszkańców i wiele z nich stanowią migranci napływowi z różnych części Kolumbii. W stolicy znajdziesz wiele pięknych kolonialnych, republikańskich ale i nowoczesnych budynków. Bogota szczyci się ponad 50 muzeami, w tym Muzeum Złota, Muzeum Narodowe, galeria Muzeum Botero, dom poety Jose Silva, Quinta de Bolivar, nowoczesne centrum Maloka, Muzeum Sztuki Współczesnej, Teatr Krzysztofa Kolumba i Biblioteka Luis Angel Arango, między innymi. Bogotá to miasto kochane przez swoich mieszkańców i jest bardzo przyjazne turystom.

W okolicach Bogoty można zwiedzieć lagunę Guatavita (gdzie narodziła się słynna legenda "El Dorado"), katedrę solną Zipaquirá, jezioro Neusa i setki restauracji, które w weekendy zapełniają się bogotańczykami.


CANDELARIA
DSC00389
DSC00393
DSC00394
DSC06799
DSC06827
DSC06848
DSC06883
DSC06983
Quinta_camacho
transmilenio
Bogotá to miasto łączące tradycję z nowoczesnością i pełne perełek architektonicznych.

Catedral_Primada_Bogota
santamaria_toros
teatrocolon
Bogotá ma niezliczone historyczne i kulturalne miejsca.

guatavita
museo-del-oro
guatavita
museo-del-oro

Laguna Guatavita (gdzie narodziła się legenda El Dorado) i złota reprezentacja łódki, którą kacykowie pływali po lagunie składając ofiaru swoim bogom.

W mieście jest wiele możliwości aby uprawiac sport, np. każdej niedzieli otwierana jest Ciclovia (zamknięcie głównych ulic) i tysiące rowerzystów oraz atletów wychodzi na ulice, aby skorzystać z wolnej przestrzeni.

Bogotá, jak wiele innych kolumbijskich i latynoamerykańskich miast, to metropolia gdzie są widoczne socjalne i ekonomiczne różnice pomiędzy jego mieszkańcami i powinieneś być przygotowany na to, że zobaczysz wiele biednych ludzi. Ten fakt może znacząco wpłynąć na ciebie, ale także pozwoli na zrozumienie problemu biedoty, z jaką mierzą się kraje trzeciego świata. W Nueva Lengua wierzymy, że przedsiębiorstwa i jednostki indywidualne są odpowiedzialne wobec społeczności marginalnych i wspomagamy niektóre charytatywne instytucje.

Nasz adres w Bogocie:
Calle 69 No.11A-09, barrio Quinta Camacho, Bogotá, Colombia

From Address:
 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH SZKOŁACH I KURSACH HISZPAŃSKIEGO:
Our Spanish School in Bogotá, Colombia. Nueva Lengua

Bogotá, Kolumbia: Bogota to obecnie jedno z najczęściej odwiedzanych latynoamerykańskich miast. Stolica Kolumbii oferuje dużo kulturalnych możliwości i życia nocnego oraz przepiękne góskie widoki. Szkoła Nueva Lengua mieści się w Quinta Camacho, w jednej z historycznych dzielnic stolicy, otoczonej pięknymi domami w starym stylu angielskim. Niedaleko mieści się Zona G, gdzie znajdują się ekskluzywne hotele, butiki, restauracje, puby i dyskoteki.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Bogocie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariat, hiszpański i taniec oraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

Our Spanish School in Cartagena, Colombia. Nueva Lengua

Cartagena, Kolumbia: Miasto Cartagena de Indias znajduje się na liście UNESCO i oczaruje cię swoją kolorową kulturą i legendarną pieknościa. Szkoła Nueva Lengua znajduje się w centrum historycznym miasta, gdzie zaczęła się walka o niepodległośc Kolumbii. Nasza szkoła mieści się w pięknym kolonialnym budynku niedaleko Plaza de La Trinidad.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Cartagenie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariathiszpański i taniec, hiszpański i sport (nurkowanie, kitesurfing, żeglowanie i windsurfingoraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.


Informacja o wszystkich kursach. 
Our Spanish school in Medellin, Colombia. Nueva Lengua

Medellin, Kolumbia: drugie nawiększe pod względem ludności miasto w Kolumbii, to nowoczesne miasto o przydomku "wiecznej wiosny", które otrzymało ze względu na łagodny i ciepły klimat. Medellin przeszło w ostatnich latach bardzo duże zmiany i może poszczycić się ciekawą ofertą życia nocnego oraz przyjaznym dla pieszych centrum miasta. Medellin słynie także z gościnności mieszkańców. Szkoła Nueva Lengua w Medellin oferuje ci dopasowane do twoich potrzeb zajęcia indywidualne z języka hiszpańskiego.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Medellin: hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny) i zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

online_course_pic

 Twoje miasto: Nueva Lengua oferuje kursy online dla tych, którzy chcieliby studiowac hiszpański w zaciszu swojego domu. Ludzie, którzy już korzystają z naszych usług online pochodzą z takich miast jak: Berlin, Londyn, Nowy Jork, Paryż, Seul, Sao Paulo, Zurych i inne. Każdy ze studentów ma przypisanego wykwalifikowanego nauczyciela, który będzie go prowadził przez okres trwania kursu. Połączenie motywacyjnego materiału, pomocy ze strony nauczyciela i szerokiego zakresu cwiczeń ma na celu zapewnienie ciekawego i efektywnego procesu nauczania języka hiszpańskiego. Bądź pierwszym z twojego miasta!

 

Oferowane kursy: hiszpański online.

 

Informacja o wszystkich kursach. 


Bogotá is quickly becoming a top Latin American destination as a thriving metropolis.  The capital city offers an incredible variety of cultural activities, engaging night life, and breath taking mountain scenery.  Nueva Lengua's Spanish School is located in the historic neighborhood of Quinta Camacho, surrounded by beautiful English style houses and cultural heritage.  This area is close to the famous G zone, home of first class hotels, shopping malls, theatres, art galleries, restaurants, bars and clubs.

UCZ SIĘ HISZPAŃSKIEGO Z NUEVA LENGUA!