Referencje
skontaktuj się z nami
rejestracja
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share

Referencje

 

 KRAJ
 IMIĘ
 MIEJSCOWOŚĆ
 REFERENCJA
 USA (Washington)
 Katharine and daughter
Cartagena
 KLIKNIJ
 NIEMCY (Münster)
 Jürgen Wünderlich
Bogota
 KLIKNIJ
SZWECJA  Samantha Rossi
Cartagena
 KLIKNIJ
 SZWAJCARIA  Stefan Enzler
Bogota
 KLIKNIJ
 KANADA (Quebec)
 Emilie Bigham-Desrochers
Bogota
KLIKNIJ
 
 USA (Chicago)
 Steven Werlin
Bogota
KLIKNIJ
 
 USA (Boston)
 Tara Ahmed
Cartagena
 KLIKNIJ
 USA (Atlanta)
 Roger Friedman and family
Cartagena
KLIKNIJ
 
 USA (Florida)
 Alfred Cross
Bogota
KLIKNIJ
 
 USA (Houston)
 Lloyd Omenson
Bogota
KLIKNIJ
 
 USA (Illinois)
 Brandon Petit
Bogota
KLIKNIJ
 
 CZECHY (Praha)
 Zora Pitakova
Bogota
KLIKNIJ
 
 SZWECJA (Stokholm)
 Tord Lindstet
Cartagena y Medellin
KLIKNIJ
 
 SZWECJA (Stokholm)  Claes Calemark
Bogota y Cartagena
KLIKNIJ
 
 USA (NYC)
 Ray Fortuna
Medellin
KLIKNIJ
 

 BRAZYLIA

(Sao Paulo)

 Paulo Dal- Cere
Bogota
 KLIKNIJ
 DANIA
 Kristian
Bogota i Cartagena

 

 NIEMCY (Berlin)
 Andreas Haack
Cartagena
KLIKNIJ
 
 USA (NYC)
 Jerome Burdi
Cartagena
KLIKNIJ
 
 USA (New Jersey)
 Lloyd Soobrian
Medellin
KLIKNIJ
 
 USA (Virginia)
 Cookie Domingo
Cartagena
KLIKNIJ
 
 USA (NYC)
 Julie Price
Bogota
KLIKNIJ
 
 USA (San Francisco)
 Jean Seago
Bogota
KLIKNIJ
 
 NIEMCY
 Jutta Eggeling
Cartagena
KLIKNIJ
 
 NIEMCY

 Daniel

Medellin
 KLIKNIJ
 USA (Ohio)
 Roger Dunbar
Cartagena, Bogota y Medellín
KLIKNIJ
 
 SZWAJCARIA
 Katharina
 Medellín and Bogota
KLIKNIJ
 
 BRAZYLIA
 Leah
 Cartagena
 KLIKNIJ

 

Tutaj możesz przeczytać o szczegółach referencji i opinii zostawionych przez naszych studentów:

  Clara_Wyss-Switzerland-Students_from_around_the_world_talk_about_their_experience_with_NuevaLengua.jpg HOJA_12-resized.jpg HOJA_19-resized.jpg HOJA_4-resized.jpg HOJA_5-resized.jpg HOJA_6-resized.jpg HOJA_7-resized.jpg HOJA_8-resized.jpg HOJA_9-resized.jpg HOLA_10-resized.jpg Hoja_1-resized.jpg Hoja_2-resized.jpg Hoja_3-resized.jpg NuevaLengua-TestimonialsFromOurStudents-Siobrhar.jpg NuevaLenguaTestimonialFromThati-Brazil.jpg Study_Spanish_Colombia-Testimonial_of_students_from_Switzerland-Nueva_Lengua-Spanish_School.jpg Tash_Australia_Student_Learn_Spanish_at_Nueva_Lengua-Colombia.jpg TestimonialFromOurStudents-Switzerland-Pascal-NuevaLengua.jpg Testimonials-Students-NuevaLengua-EEUU.jpg

 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH SZKOŁACH I KURSACH HISZPAŃSKIEGO:
Our Spanish School in Bogotá, Colombia. Nueva Lengua

Bogotá, Kolumbia: Bogota to obecnie jedno z najczęściej odwiedzanych latynoamerykańskich miast. Stolica Kolumbii oferuje dużo kulturalnych możliwości i życia nocnego oraz przepiękne góskie widoki. Szkoła Nueva Lengua mieści się w Quinta Camacho, w jednej z historycznych dzielnic stolicy, otoczonej pięknymi domami w starym stylu angielskim. Niedaleko mieści się Zona G, gdzie znajdują się ekskluzywne hotele, butiki, restauracje, puby i dyskoteki.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Bogocie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariat, hiszpański i taniec oraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

Our Spanish School in Cartagena, Colombia. Nueva Lengua

Cartagena, Kolumbia: Miasto Cartagena de Indias znajduje się na liście UNESCO i oczaruje cię swoją kolorową kulturą i legendarną pieknościa. Szkoła Nueva Lengua znajduje się w centrum historycznym miasta, gdzie zaczęła się walka o niepodległośc Kolumbii. Nasza szkoła mieści się w pięknym kolonialnym budynku niedaleko Plaza de La Trinidad.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Cartagenie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariathiszpański i taniec, hiszpański i sport (nurkowanie, kitesurfing, żeglowanie i windsurfingoraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.


Informacja o wszystkich kursach. 
Our Spanish school in Medellin, Colombia. Nueva Lengua

Medellin, Kolumbia: drugie nawiększe pod względem ludności miasto w Kolumbii, to nowoczesne miasto o przydomku "wiecznej wiosny", które otrzymało ze względu na łagodny i ciepły klimat. Medellin przeszło w ostatnich latach bardzo duże zmiany i może poszczycić się ciekawą ofertą życia nocnego oraz przyjaznym dla pieszych centrum miasta. Medellin słynie także z gościnności mieszkańców. Szkoła Nueva Lengua w Medellin oferuje ci dopasowane do twoich potrzeb zajęcia indywidualne z języka hiszpańskiego.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Medellin: hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny) i zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

online_course_pic

 Twoje miasto: Nueva Lengua oferuje kursy online dla tych, którzy chcieliby studiowac hiszpański w zaciszu swojego domu. Ludzie, którzy już korzystają z naszych usług online pochodzą z takich miast jak: Berlin, Londyn, Nowy Jork, Paryż, Seul, Sao Paulo, Zurych i inne. Każdy ze studentów ma przypisanego wykwalifikowanego nauczyciela, który będzie go prowadził przez okres trwania kursu. Połączenie motywacyjnego materiału, pomocy ze strony nauczyciela i szerokiego zakresu cwiczeń ma na celu zapewnienie ciekawego i efektywnego procesu nauczania języka hiszpańskiego. Bądź pierwszym z twojego miasta!

 

Oferowane kursy: hiszpański online.

 

Informacja o wszystkich kursach. 


Bogotá is quickly becoming a top Latin American destination as a thriving metropolis.  The capital city offers an incredible variety of cultural activities, engaging night life, and breath taking mountain scenery.  Nueva Lengua's Spanish School is located in the historic neighborhood of Quinta Camacho, surrounded by beautiful English style houses and cultural heritage.  This area is close to the famous G zone, home of first class hotels, shopping malls, theatres, art galleries, restaurants, bars and clubs.

UCZ SIĘ HISZPAŃSKIEGO Z NUEVA LENGUA!