O Nueva Lengua
skontaktuj się z nami
rejestracja
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share
Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego ze szkołą Nueva Lengua


Każdego dnia coraz więcej osób chce poznać bogactwo kulturalne innych krajów. Czy wiesz, że hiszpański jest drugim, po mandaryńskim, językiem na świecie, którym mówi największa liczba ludności? Jest także drugim, najczęściej studiowanym językiem obcym po angielskim - w ciągu ostatnich 10 lat liczba studentów zwiększyła się dwukrotnie. Hiszpański jest także językiem urzędowym w ponad 20 krajach na czterech kontynentach. Obecnie szacuje się, że liczba osób mówiących hiszpańskim jako językiem ojczystym wacha się od 350 do 400 milionów ludzi. Hiszpański jest także jednym z sześciu oficjalnych języków urzędowych w ONZ oraz wpływowym językiem w świecie globalnego biznesu, w kulturze i sztuce. Wspólny język jest jedną z najlepszych metod integracji ludzi na świecie.

Założyciele szkoły Nueva Lengua mają szerokie i zawodowe doświadczenie w rozwijaniu szkół języków obcych, zarządzaniu uniwersytetami, e-commerce, znajomości literatury hiszpańskiej i w turystyce. To szerokie doświadczenie zainspirowało nas aby misja Nueva Lengua nie opierała się jedynie na nauczaniu hiszpańskiego jako języka drugiego, ale była bogatsza. Proponujemy naszym studentom, oprócz studiowania hiszpańskiego w klasach, także zagłębienie się w kulturę kraju i poznanie ich lokalnych mieszkańców. Nasz sukces w nauczaniu opiera się na zaufaniu jakim obdarzają nas studenci z całego świata, co pozwoliło na otworzenie trzech szkół w Kolumbii w miastach: Bogota, Cartagena i Medellin. W przyszłości nasza rodzina powiększy się o nowe szkoły w Argentynie i Peru.

Zapraszamy cię serdecznie w odwiedziny do naszych szkół i sprawdzenie dlaczego Nueva Lengua jest jedną z najlepszych organizacji, która zapewnia swoim studentom najwyższą jakość uczenia się ukierunkowaną na bezpośrednie zainteresowania studentów. Zanurzając się w kulturze naszych miast i poznając lokalnych ludzi, twoje doświadczenie z językiem hiszpańskim będzie niezapomniane.

Nasze kursy organizowane są według wytycznych Common European Framework of Reference for Languages, CEFR (normy poziomu biegłości językowej Rady Europy) oraz the American Council on the Teaching of Foreign Languages, ACTFL (amerykańska rada nauczania języków obcych). Te wytyczne, oraz poniższe są integralną częścią sposobu nauczania w szkole Nueva Lengua:
  • 6 poziomów nauczania - wymóg dla każdego profesjonalnego programu nauczania,
  • nauczyciele posiadają akredytowane dyplomy uniwersyteckie, doświadczenie w nauczaniu klas oraz cechują się pasją w nauczaniu języków,
  • wstępna ocena umiejętności językowych dla nowych studentów (test pisemny i ustny) i cotygodniowy test oceniający postęp w nauce,
  • małe klasy i komputery z dostępem do nauki (także WiFi dla studentów),
  • cotygodniowy grafik zajęć kulturalnych,
  • przyjazne i zróżnicowane środowisko uczenia się!

 

Sprawdź dlaczego tak ważne jest dla nas zaangażowanie społeczne!

 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH SZKOŁACH I KURSACH HISZPAŃSKIEGO:
Our Spanish School in Bogotá, Colombia. Nueva Lengua

Bogotá, Kolumbia: Bogota to obecnie jedno z najczęściej odwiedzanych latynoamerykańskich miast. Stolica Kolumbii oferuje dużo kulturalnych możliwości i życia nocnego oraz przepiękne góskie widoki. Szkoła Nueva Lengua mieści się w Quinta Camacho, w jednej z historycznych dzielnic stolicy, otoczonej pięknymi domami w starym stylu angielskim. Niedaleko mieści się Zona G, gdzie znajdują się ekskluzywne hotele, butiki, restauracje, puby i dyskoteki.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Bogocie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariat, hiszpański i taniec oraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

Our Spanish School in Cartagena, Colombia. Nueva Lengua

Cartagena, Kolumbia: Miasto Cartagena de Indias znajduje się na liście UNESCO i oczaruje cię swoją kolorową kulturą i legendarną pieknościa. Szkoła Nueva Lengua znajduje się w centrum historycznym miasta, gdzie zaczęła się walka o niepodległośc Kolumbii. Nasza szkoła mieści się w pięknym kolonialnym budynku niedaleko Plaza de La Trinidad.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Cartagenie: hiszpański ogólny (standardowy lub intensywny), hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny), hiszpański i woluntariathiszpański i taniec, hiszpański i sport (nurkowanie, kitesurfing, żeglowanie i windsurfingoraz zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.


Informacja o wszystkich kursach. 
Our Spanish school in Medellin, Colombia. Nueva Lengua

Medellin, Kolumbia: drugie nawiększe pod względem ludności miasto w Kolumbii, to nowoczesne miasto o przydomku "wiecznej wiosny", które otrzymało ze względu na łagodny i ciepły klimat. Medellin przeszło w ostatnich latach bardzo duże zmiany i może poszczycić się ciekawą ofertą życia nocnego oraz przyjaznym dla pieszych centrum miasta. Medellin słynie także z gościnności mieszkańców. Szkoła Nueva Lengua w Medellin oferuje ci dopasowane do twoich potrzeb zajęcia indywidualne z języka hiszpańskiego.

 

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Medellin: hiszpański specjalizacyjny (biznesowy, medyczny) i zajęcia indywidualne z hiszpańskiego.

 

Informacja o wszystkich kursach.

online_course_pic

 Twoje miasto: Nueva Lengua oferuje kursy online dla tych, którzy chcieliby studiowac hiszpański w zaciszu swojego domu. Ludzie, którzy już korzystają z naszych usług online pochodzą z takich miast jak: Berlin, Londyn, Nowy Jork, Paryż, Seul, Sao Paulo, Zurych i inne. Każdy ze studentów ma przypisanego wykwalifikowanego nauczyciela, który będzie go prowadził przez okres trwania kursu. Połączenie motywacyjnego materiału, pomocy ze strony nauczyciela i szerokiego zakresu cwiczeń ma na celu zapewnienie ciekawego i efektywnego procesu nauczania języka hiszpańskiego. Bądź pierwszym z twojego miasta!

 

Oferowane kursy: hiszpański online.

 

Informacja o wszystkich kursach. 


Bogotá is quickly becoming a top Latin American destination as a thriving metropolis.  The capital city offers an incredible variety of cultural activities, engaging night life, and breath taking mountain scenery.  Nueva Lengua's Spanish School is located in the historic neighborhood of Quinta Camacho, surrounded by beautiful English style houses and cultural heritage.  This area is close to the famous G zone, home of first class hotels, shopping malls, theatres, art galleries, restaurants, bars and clubs.

UCZ SIĘ HISZPAŃSKIEGO Z NUEVA LENGUA!