Kursy
skontaktuj się z nami
rejestracja
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share

bookicon Kurs - hiszpański standardowy

 

 

Dostępny w: Bogotá & Cartagena


Ten kurs oferuje 21 godzin nauki hiszpańskiego tygodniowo, na które składają się 15 godzin lekcji, 5 godzin zajęć kulturalnych oraz 1 godzina nauki tańca. Ten kurs jest atrakcyjny dla osób, które chcą połączyć naukę z dużą ilością czasu wolnego po południu. Serdecznie zapraszamy studentów, osoby pracujące oraz rodziny aby zapisały się na ten podstawowy kurs.

 

 
  

Ten kurs trwa od poniedziałku do piątku, od godziny 9 rano do 12 po południu i można się na niego zapisać w każdy poniedziałek, pod warunkiem, że nie jest obchodzony w ten dzień święto Kolumbii. Sugerujemy przyjście do szkoły na godzinę 8 rano, aby przejść wstępne testy celem zakwalifikowania się do odpowiedniej grupy. Każdy dzień zajęć składa się z dwóch rodzajów klas. Pierwsza to praca nad gramatyką i słownictem, a po krótkiej przerwie następują zajęcia konwersacji, gdzie ćwiczone są umiejętności czytania, słuchania i przede wszystkim mówienia. Po południu, opcjonalnie, odbywają się zajęcia kulturalne, których program zmienia się z tygodnia na tydzień. Kliknij na link aby dowiedzieć się więcej o zajęciach kulturalnych.

 

Najważniejsze punkty kursu:

checkmark umiejętność konwersacji

checkmark umiejętność słuchania

checkmark rozumienie tekstu

checkmark gramatyka

checkmark słownictwo

checkmark zajęcia kulturalne

checkmark zajęcia z tańca

 

Najważniejsze cele kursu:

checkmark Polepszenie przez studenta jego umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania hiszpańskiego.

checkmark Kulturowe doświadczenie Kolumbijczyków, ich miasta i kultury celem lepszego zrozumienia.

 

Szkoła zapewnia:

checkmark Profesjonalnych nauczycieli akredytowanych przez uniwersytety, z doświadczeniem pracy w klasie i z pasją do nauczania języków obcych.

checkmarkKursy organizowane według wytycznych "Common European Framework of References for Languages" i "American Council on the Teaching of Foreign Languages Guidelines".

checkmark 6 poziomów biegłości języka.

checkmark Materiały w postaci fotokopii.

checkmark Małe klasy aby zapewnić większą uwagę każdemu uczniowi.

checkmark Przyjazną atmosferę nauczania w klasach, a także dostęp do komputerów podłączonych do internet. Bezpłatne i nie ograniczone w czasie WiFi jest dostępne dla studentów przyjeżdżających z laptopami.

checkmark Bezpłatna nauka tańców latynoskich oferowana jest studentom raz w tygodniu. Instruktorem jest profesjonalny instruktor tańca.

 

Dodatkowe usługi:

checkmark Pośrednictwo w znalezieniu wygodnego zamieszkania (przy rodzinie, mieszkanie lub apartament, czy pokój w hotelu).

checkmark Odbiór i zawóz na lotnistko.

checkmark Doradztwo w zakresie co zobaczyć i zwiedzić w mieście, do którego się wybierasz.

checkmark Zniżki dla naszych studentów na organizowane przez Nueva Lengua wycieczki po Kolumbii.