Kursy
skontaktuj się z nami
rejestracja
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share

Kursy hiszpańskiego w Nueva Lengua


Opłata $40 USD będzie doliczona do kursu rozpoczynającym się w okresie 3 miesięcy od zarejestrowania.

Aby sprawdzić cennik zajęć, proszę kliknij tutaj.

 

 

Kursy hiszpańskiego

 

Szkoły w Kolumbii

Bogotá

Medellín

Hiszpański ogólny

Hiszpański standardowy

            checkmark                checkmark 

Hiszpański intensywny

            checkmark                checkmark              

Hiszpański i praca charytatywna

Hiszpański i woluntariat             checkmark                checkmark 
Hiszpański i sztuka
Hiszpański i taniec             checkmark                checkmark 
Hiszpański i muzyka             checkmark 

Hiszpański i sporty

Hiszpański i nurkowanie (mini)


              checkmark 

Hiszpański i nurkowanie (PADI)


              checkmark 

Hiszpański i kitesurfing


              checkmark 

Hiszpański i żeglowanie


              checkmark 
Hiszpański i windsurfing
              checkmark 
Hiszpański specjalistyczny
Hiszpański i biznes             checkmark                checkmark              
 
Hiszpański i medycyna             checkmark                checkmark              
 
Hiszpański szyty na miarę potrzeb             checkmark                checkmark              
 
Hiszpański indywidualny
Hiszpański weekendowy             checkmark               
 
            
 
Hiszpański - zajęcie prywatne             checkmark                checkmark               checkmark 
Hiszpański online Ucz się w domu!

 

                                                       Regulamin odwołania kursu i zwrotu pieniędzy

 

 

Opis kursów:

 

Hiszpański standardowy: kurs łączy studiowanie hiszpańskiego z turystyką, pracą i życiem towarzyskim. Zajęcia trwają od 9:00 do 12.00 od poniedziałku do piątku. Celem kursu jest usprawnienie twoich umiejętności komunikacyjnych i konwersacji, rozumienia ze słuchu, gramatyki, słownictwa, czytania oraz wymowy.

 Więcej informacji: Kurs - hiszpański standardowy.

 

Hiszpański intensywny: to kurs standardowy dłuższy o jedną godzinę. Zajęcia trwają od 8:00 do 12:00. Celem kursu jest usprawnienie twoich umiejętności komunikacyjnych i konwersacji, rozumienia ze słuchu, gramatyki, słownictwa, czytania oraz wymowy.

Więcej informacji: Kurs - hiszpański intensywny.


Hiszpański i woluntariat: kurs łączy kurs hiszpańskiego intensywnego z możliwością pracy charytatywnej na rzecz społeczności lokalnych. Podczas gdy na zajęciach skupisz się na gramatyce, konwersacji i zrozumieniu języka, jako woluntariusz przeznaczysz swój cenny czas na pomaganie innym (sierocińce, szpitale lub szkoły).

 Więcej informacji: Kurs - hiszpański i woluntariat.

 

Hiszpański i taniec: kurs łączy kurs hiszpańskiego intensywnego z popołudniowymi zajęciami z tańca. Taneczny kurs jest przygotowany i prowadzony przez profesjonalnego instruktora tańca. Nauczysz się takich stylów jak: salsa, tango czy merengue. Kurs obejmuje także tańce tradycyjnie kolumbijskie: cumbia, mapale i vallento.

Więcej informacji: Kurs - hiszpański i taniec.


Hiszpański i muzyka: kurs łączy kurs hiszpańskiego intensywnego z zajęciami gry na instrumentach muzycznych. Zajęcia muzyczne odbywają się dwa razy na tydzień, każde po 1 godzinie i prowadzone są przez prywantego instruktora. Możesz wybrać pomiędzy nauką gry na pianinie, gitarze czy gitarze basowej.

Więcej informacji: Kurs - hiszpański i muzyka.


Hiszpański i kurs nurkowania: kurs ten łączy kurs hiszpański intensywnego i zajęcia nurkowania popołudniami. Jest dostępny jedynie w Cartagenia. Ten kurs jest dostępny w dwóch opcjach czasowych: tygodniowy oraz dwutygodniowy. Kurs dwutygodniowy kończy się certyfikacją PADI niezależnego nurka. Oferujemy także wycieczki z nurkowaniem (głębokie oraz płytkie typu snorkling) na Wyspy Rosario.

Więcej informacji: Kurs - hiszpański i nurkowanie.


Hiszpański i kitesurfingkurs ten łączy kurs hiszpański intensywnego i zajęcia z kitesurfingu popołudniami. Jest dostępny jedynie w Cartagenia w okresie of grudnia do marca. Studenci zainteresowani połączeniem nauki hiszpańskiego ze sportami wodnymi będą zachwyceni tym połączeniem.

Więcej informacji: Kurs - hiszpański i kitesurfing.


Hiszpański i żeglowanie: dla studentów zainteresowanych żeglowaniem po Morzu Karaibskim oferujemy połączenie intensywnego kursu hiszpańskiego z nauką żeglowania na najbardziej popularnej żeglówce - sunfish. Ten kurs oferujemy of kwietnia do listopada w Cartagenie. Więcej informacji:

Więcej informacji: Kurs - hiszpański i żeglowanie.


Hiszpański i windsurfing: ten kurs pozwala na połączenie nauki hiszpańskiego (zajęcia intensywne) z nauką windsurfingu w Cartagenie i jest dostępny 12 miesięcy w roku. Jeśli interesują cię sporty wodne, lub jesteś miłośnikiem żeglowania czy sufrowania i zawsze chciałeś spróbować windsurfingu, ten kurs jest z pewnością dla ciebie!

Więcej informacji: Kurs - hiszpański i windsurfing.


Hiszpański specjalistyczny (biznesowy, medyczny i szyty na miarę klienta): te kursy są szyte na miarę twoich potrzeb, niezależnie od tego czy potrzebujesz słownictwa z hiszpańskiego biznesowego, medycznego czy z innego tematu. Dlatego ważne jest abyś skontaktował się znami minimum kilka tygodni przed rozpoczęciem zajęć abyśmy wspólnie mogli ułożyć satysfakcjonujący cię program lekcji. W zajęcia z hiszpańskiego biznesowego wplatamy takie aspekty jak marketing czy negocjacje.

Więcej informacji: Kurs - hiszpański specjalistyczny.


Hiszpański weekendowy: studentom, którzy nie mają czasu na naukę hiszpańskiego w trakcie tygodnia, proponujemy prywatne zajęcia w sobotę i w niedzielę. Celem kursu jest usprawnienie twoich umiejętności komunikacyjnych i konwersacji, rozumienia ze słuchu, gramatyki, słownictwa, czytania oraz wymowy. Miejsce zajęć (nasza szkoła, twoje miejsce zamieszkania lub biuro w twojej pracy) jest ustalane indywidualnie i w zależności od twoich preferencji.

Więcej informacji: Kurs - hiszpański weekendowy.

 

Hiszpański - zajęcia prywatne: uczniom, którzy preferują zajęcia prywatne, proponujemy zajęcia indywidualne w opcjach: 15, 20 lub 25 godzin tygodniowo. Podobnie jak w naszych wszystkich innych kursach, nauczyciel bedzie z tobą pracował nad usprawnieniem twoich umiejętności komunikacyjnych i konwersacji, rozumienia ze słuchu, gramatyki, słownictwa, czytania oraz wymowy. Miejsce zajęć jest ustalane indywidualnie i w zależności od twoich preferencji lekcje mogą się obywać w twoim biurze, domu czy też w jednej z naszych szkół.

Więcej informacji: Kurs - hiszpański zajęcia prywatne.


Hiszpański online: Nie możesz uczestniczyć w zajęciach w naszych szkołach? Oferujemy ci możliwość studiowania hiszpańskiego w twoim domu z wykwalifikowanymi  nauczycielami Nueva Lengua. Organizujemy 5 poziomów nauczania od początkującego (A1) do średnio-zaawansowanego (B2). Każdy poziom składa się z od 120 do 150 godzin i każdy uczeń jest przypisany do wykwalifikowanego nauczyciela, który będzie wspomagał cię w nauce. Studenci mogą się zapisać na cały kurs (10 części) lub połowę kursu (część 1-5 lub 6-10).

Więcej informacji: Kurs - hiszpański online.