český
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share

Studium španělštiny v jazykové škole Nueva Lengua

 

Nueva Lengua je mezinárodně uznávaná jazyková škola, jejíž klienti pocházejí ze všech koutů světa.

Naše škola nabízí kurzy španělštiny určené studentům, dospělým i rodinám s dětmi, pro začátečníky a pokročilé. Dále poskytuje speciální odborné programy pro podnikatele, lékaře apod.

Všichni naši učitelé hovoří plynně anglicky, mají dlouholetou praxi ve školství a jsou držiteli mezinárodních certifikátů, které je opravňují k výuce španělského jazyka.

Samotná výuka probíhá v kolumbijských městech, bohatých svojí historií, kulturou i přírodními zajímavostmi.

Můžete si vybrat studium v hlavním městě Bogota, v přímořském městě Cartagena (Karibik) či ve městě věčného jara Medellínu. 

Nueva Lengua zajišťuje studentům ubytování, dopravu z letiště, cestovní pojištění a také nabízí program  společenských, kulturních a rekreačních aktivit, které činí z výuky nezapomenutelný zážitek.

Ceny kurzů jsou velmi atraktivní. Pokud si zajistíte svůj pobyt s předstihem nebo plánujete svůj studijní  pobyt prodloužit o více než 1 měsíc, můžete využít speciálních slev, které nabízíme.

Máte-li zájmem nejen o výuku španělského jazyka ale i o poznání Kolumbiie, můžete si svůj kurz rozdělit  do našich 3 poboček.

Nueva Lengua nabízí svým studentům příjemné prostředí a učební pomůcky.

Vydejte se na dobrodružství spolu s Nueva Lenguou. Jsme tu pro vás a těšíme se na vás.

 

¡Bienvenidos a Colombia!